Masthead header

Zdjęcia ślubne | Oferta

Sesja narzeczeńska

sesja narzeczeńskaSwobodne spotkanie, dzięki któremu lepiej poznam Wasze oczekiwania, a Wy oswoicie się z aparatem i ze mną. Efektem ubocznym będą niepozowane, naturalne zdjęcia z miejsc, które są bliskie Waszemu sercu – miejsce pierwszego spotkania, randki, pocałunku, pierwsza wycieczka. Możecie je później wykorzystać do zaproszeń lub prezentacji podczas wesela.

Sesja narzeczeńska to niezobowiązująca propozycja, bezpłatny dodatek do oferty ślubnej. Zdjęcia  otrzymujecie w formie elektronicznej (płyta DVD).

Z oczywistych powodów w sezonie ślubnym sesje realizowane są w tygodniu. W zimie, czy na wiosnę nie ma ograniczeń.

fotografia ślubna krakówReportaż ślubny

Kompletna relacja z całego dnia ślubu. Nie robię podziałów na pakiety srebrne, złote, platynowe, itp. Poczynając od przygotowań Pani Młodej i Pana Młodego, poprzez ceremonię ślubną, na oczepinach (albo dłużej) kończąc. Nie limituję czasu w którym jestem do Waszej dyspozycji, nie doliczam za dodatkowe godziny, decyzja o początku i końcu mojej pracy należy do Was. Na Wasze życzenie lub gdy będzie taka potrzeba reportaż wykonuje dwóch fotografów.

 

Plener ślubnyślub cywilny w Krakowie

Sesja fotograficzna w znaczącym dla Was miejscu. Jeśli czas i pogoda pozwoli, to krótka sesja może odbyć się w dniu ślubu. Wygodniej jednak będzie, jeśli plener odbędzie się w inny dzień. Możemy go spędzić w jednym miejscu, lub odwiedzić kilka lokalizacji. Dużo zależy od inicjatywy i zaangażowania Pary Młodej. Sporo uwagi poświęcam samej Pani Młodej, wykonując zdjęcia w stylu modowym ( na zachodzie określanym „cherish the dress”). Podczas pleneru może nam towarzyszyć mój asystent.

 

fotograf na ślub

W wyniku mojej pracy otrzymacie:

  • płytę DVD lub pendrive ze wszystkimi „dobrymi” zdjęciami (w pełnej rozdzielczości, bez znaków wodnych),  płyta z nadrukiem, w etui z okładką ze skóry,
  • korekcję cyfrową na wszystkich zdjęciach,
  • 50 powiększeń formatu 15x23cm w ozdobnym pudełku,
  • prywatną galerię, zabezpieczoną hasłem,
  • dodatkowo elegancki fotoalbum w oprawie ze skóry, więcej informacji tutaj.