Masthead header

Jak pracuję

 Ślub. To szczególny dzień w Waszym życiu. Planujecie każdą jego chwilę na długo przedtem, tak, żeby był idealny. Kiedy już nadejdzie, nie chcecie, żeby coś (lub ktoś) zakłóciło jego przebieg. Pragniecie zachować jak najwięcej wspomnień,  licząc, że kiedy emocje już opadną, zdjęcia ze ślubu pomogą Wam wracać do tych chwil.zdjęcie ślubne Kraków Małopolska

 Dlatego fotograf ślubny powinien widzieć wszystko, samemu pozostając niewidocznym. Hołdując tym zasadom staram się uchwycić Wasze emocje w możliwie najbardziej dyskretny sposób. Wiem, że fotografuję jedną z najważniejszych chwil w życiu, więc zawsze staram się, by na pierwszym planie tego dnia były Wasze uczucia i radość.

 Fotografować uczyłem się jeszcze w analogowych czasach, kiedy szanowało się materiał i każdą naświetlaną klatkę, więc nie „strzelam” tysięcy ujęć z założeniem, że „coś się wybierze”. Staram się, by kadry były przemyślane, wyczekane. Nie jestem też zwolennikiem nadmiernej obróbki cyfrowej, którą niektórzy maskują niedociągnięcia warsztatowe.

 Nie ograniczam ani ilości zdjęć, które otrzymacie, ani czasu, w którym jestem do Waszej dyspozycji. Pracuję głównie na terenie Małopolski ( Kraków i okolice ), ale dojazd w dowolne miejsce nie stanowi dla mnie problemu.

 Posiadam upoważnienie do fotografowania celebracji liturgicznych, wydane przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Archidiecezji Krakowskiej.