Masthead header

Fotobudka

zdjecia slubne krakow

Jeśli Twoja rodzina lub znajomi są nieśmiali przed aparatem, a nie chcesz żeby ich zabrakło na zdjęciach ślubnych, Fotobudka na Twoim weselu jest doskonałym rozwiązaniem. A może rozpiera ich energia i chcą jej dać upust przybierając dziwaczne pozy przed obiektywem? Fotobudka im w tym pomoże.

Co to jest Fotobudka?

To specjalnie przygotowane miejsce z tłem, aparatem i lampami błyskowymi, gdzie Twoi goście weselni  robią sobie zdjęcia samodzielnie. Para Młoda oczywiście też może się kreatywnie wyszaleć. Znajomi mogą Wam podziękować lub przekazać życzenia pisząc kredą na specjalnej tablicy, pozując z nią do zdjęcia. Zabawne miny, czy poważne pozy, pojedynczo, parami i w grupach – będziecie się świetnie bawić, przeglądając później wszystkie fotografie.

Jak to działa?

Chętni pozują w wyznaczonym miejscu, jedna osoba pilotem uruchamia migawkę. Zdjęcie po sekundzie pojawia się na ekranie. Otrzymacie potem wszystkie zdjęcia na płycie, mogą również zostać umieszczone w galerii internetowej, a jeśli warunki na to pozwolą można je wyświetlić podczas wesela na dużym ekranie. W przygotowaniu opcja z natychmiastowym wydrukiem zdjęcia i możliwością wklejania do księgi gości. Proszę pytać!

———————-Fotobudka jest tymczasowo zawieszona————————