Masthead header

Fotoalbumy ślubne

Z wybranych zdjęć projektuję dla Państwa fotoalbum. Standardowo taki album ślubny ma format 30x60cm (poalbumy ślubne krakówotwarciu), 20 do  60 stron, zaokrąglone rogi, okładkę z ekoskóry.  Wszystkie zdjęcia poddaję pełnej, profesjonalnej obróbce graficznej.

Projekt, który mogę przesłać Państwu w formie elektronicznej do akceptacji, przekazuję do ręcznego wykonania i oprawy. Proces powstawania albumu trwa około tygodnia.

Dlaczego fotoalbum ślubny?

Każdy  album  ma swój indywidualny, niepowtarzalny styl. Fotoalbum to ekskluzywny produkt o najwyższej jakości na rynku. Zawiera sztywne, naświetlane na papierze fotograficznym rozkładówki, oprawione w starannie wykonaną okładkę. Możliwości indywidualnego kreowania poszczególnych stron oraz okładki są praktycznie nieograniczone. Zdjęcia mogą być ułożone w dowolnych konfiguracjach, poszczególne ujęcia mogą na siebie nachodzić i się przenikać.

fotografia ślubna krakówfotoksiążki ślubnefotoalbum ślubny krakówfotoksiążka ślubnafotoalbum ślubny

 Strony fotoalbumu są odpowiedniej grubości, nie gną się, zastosowany papier fotograficzny nie odbija światła powodującego refleksy, nie widać na nim także odcisków palców. Zaokrąglone rogi zabezpieczają strony przed zniszczeniem (postrzępieniem narożników). Na okładce może się znajdować okienko ze zdjęciem, grawerowany napis, obszycie nicią.

 

 

Aby fotoalbum służył Państwu długie lata i nie uległ uszkodzeniu podczas oglądania i przechowywania proszę zapoznać się z kilkoma uwagami na ten temat:

Państwa album ślubny będzie naświetlony na papierze fotograficznym, złożony i oprawiony w nowej, specjalnej technologii introligatorskiej.

Fotoalbum proszę przechowywać w normalnej pokojowej temperaturze i wilgotności. Przechowywanie fotoksiążki w miejscu o zbyt dużej wilgotności powyżej 70% lub wysokich bądź niskich temperaturach może spowodować czasowe wyginanie się kartek albumu. Powrót do wilgotności i temperatury pokojowej likwiduje w/w reakcję kartek albumu i przywraca jego pierwotny, prosty wygląd.

Trwała i solidna konstrukcja fotoksiążki pozwala ją otwierać na płasko z zastrzeżeniem, aby kąt rozwarcia nie był większy niż 1800; przy większym otwarciu może zostać uszkodzony grzbiet albumu. Stąd zalecam, aby fotoksiążkę przeglądać na płaskiej powierzchni.

W przypadku grubych fotoksiążek powyżej 20 kartek należy podczas przeglądania podtrzymać ręką od spodu otwarte już kartki albumu tak, aby maksymalny kąt rozwarcia kartek nie przekroczył 1800. Jest to potrzebne, aby gruby grzbiet mógł  prawidłowo pracować bez naprężeń.