Masthead header

Wesele w Krzywaczce | Zdjęcia Ślubne Kraków

Zdjęcia ślubne w KrakowieDzisiaj ciąg dalszy historii Asi i Artura, których pokazywałem już na zdjęciach z sesji narzeczeńskiej.

Ślub odbył się w kościele w Kosocicach a wesele w Krzywaczce. Mimo deszczowej aury dobry humor nikogo nie opuścił.  Zdjęcia z pleneru pojawią się wkrótce na blogu. A już niedługo wisienka na torcie sezonu ślubnego – grudniowy ślub w Wiedniu. Stay tuned.

 

 

Zdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w KrakowieZdjęcia ślubne w Krakowie

Powrót do góry|Pokaż na Facebooku|Tweetnij post|Prenumeruj

brak komentarzy

Twój email, nie będzie widoczny. Pola wymagane zaznaczone *

*

*