Masthead header

Wasze opinie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Fotograf Ślubny Kraków
Average rating:  
 5 reviews
by Maria on Fotograf Ślubny Kraków

Jeszcze raz dziękujemy, zdjęcia są super!!! Niesamowicie cieszą oko, chciałoby się je oglądać bez końca 🙂
Maria i Michał, 9.06.2016

by Benedikt@Zsofia on Fotograf Ślubny Kraków

Dear Tomasz!We are SO HAPPY! The Album and pictures arrived two days ago, and we are overwhelmed!We don’t find enough words to express our gratefulness!The pictures take us back to that wonderful day we had, and you captured so many special moments from so fantastic perspectives and also emotional details!We had tears in our eyes when watching it- from happiness!So thank you, thank you, thank you!

Zsófia & Benedikt

by Piotr on Fotograf Ślubny Kraków
Podziękowania

Chcieliśmy Ci jeszcze raz podziękować za wszystko. Świetne zdjęcia, super album, wszystko to zrobione z niezwykłym smakiem i precyzją.

Wszystkie te opakowania na zdjęcia, na płytę są po prostu zapierające dech w piersiach.jeszcze raz za wszystko dziękujemy, życzymy dalszych takich klientów (superzadowolonych :)) i sukcesów w pracy.

Piotr i Agnieszka

by Monika on Fotograf Ślubny Kraków

Panie Tomaszu, zdjęcia rewelacyjne! 🙂 Tylko się utwierdziłam w przekonaniu,że dobrze wybraliśmy fotografa 🙂

Monika

by Szymon on Fotograf Ślubny Kraków

Wzruszenie rodziców jak oglądali zdjęcia jest najlepszym dowodem na to że robotę wykonałeś perfekcyjnie. Biorąc pod uwagę fakt że przyszło ci współpracować z taką parą jak nasza, która nie jest specjalnie dobrym materiałem do zdjęć, tym bardziej jestem zadowolony. Szymon i Karolina